O nas

Drukarnia UNIDRUK istnieje od 1993 r. Jako Całodobowa Drukarnia Internetowa pracujemy na 3 zmiany 7 dni w tygodniu zatrudniając ponad 60 osób.
Jesteśmy firmą, której specjalnością stały się zlecenia mało i średnio nakładowe z krótkimi terminami realizacji ale jesteśmy w stanie wydrukować prawie wszystko.

Obsługujemy ponad 1000 firm z terenu całej Polski. Zlecenia przyjmujemy przez internet a wykonane prace wysyłamy firmami kurierskimi.
Posiadamy 6 maszyn drukujących: dwu, cztero i pięciokolorowych również z lakierem dyspersyjnym.
Drukujemy we wszystkich formatach do B1 włącznie. Ilość maszyn i wysokie przygotowanie ich operatorów sprawia, że wszystkie prace wykonywane są w krótkim czasie i z najwyższą jakością. Maszyny pełnokolorowe pracują z profilami ICC co zapewnia maksymalnie wierne odwzorowanie prac w stosunku do powierzonych plików graficznych.

Posiadając własną naświetlarnię CTP i kompletną introligatornię ( ponad 30 różnych urządzeń) nie korzystamy z podwykonawców by w pełni kontrolować jakość prac i terminowość wykonania na każdym etapie produkcyjnym.

Wykonujemy: katalogi, foldery, książki, czasopisma, plakaty, zaproszenia, pocztówki, teczki, naklejki, bloczki, wizytówki, ulotki, firmówki, kalendarze trójdzielne, kalendarze ścienne, kalendarze biurkowe, kalendarze listkowe, planery i wiele innych prac.

Oferujemy:
- przygotowanie do druku
- naświetlanie płyt CTP
- wykonywanie proofów cyfrowych
- druk offsetowy do formatu B1
- druk cyfrowy kolorowy i cz-biały
- numerowanie
- personalizacje druków
- oprawę miękką i twardą
- oprawę zeszytową na automacie
- falcowanie, bigowanie, sztancowanie, rycowanie,
- tłoczenie, klejenie, wiercenie
- listwowanie i oprawę spiralną kalendarzy
- uszlachetnianie druków (folia błysk, mat, UV i UV wybiórczo, lakier dyspersyjny i offsetowy)

KALKULACJE ONLINE
Jeżeli gotowy produkt ze sklepu nie spełnia twoich potrzeb,
nasz konsultant szybko wyceni dla ciebie żądany
rodzaj druku.